Serwis mobilny, Mechanik mobilny Tir - Mateusz Maciaszek

Od pewnego czasu samochody nie muszą być już naprawiane tylko w klasycznym autoserwisie. Mobilny mechanik sprawdza się znakomicie w sytuacji, gdy nastąpiła niespodziewana awaria, która wymaga jednak pomocy sprawdzonego fachowca. Na rynku działają mobilne warsztaty samochodowe, które oferują pomoc dla kierowców, którym przytrafiła się ta niespodziewana sytuacja.
Mechanik mobilny samochodów, tirów i dostawczaków Mateusz Maciaszek 660 261 299

Potrzebujesz pomocy? Dzwoń!

Serwis Mobilny TIR, samochodów osobowych, aut dostawczych
Pomoc drogowa 24/7
Dlaczego warto nam zaufać?

Mobilny Mechanik Sępólno - poznaj zalety mobilnego warsztatu

Nasza firma oferuje nie tylko pomoc drogową czy holowanie wszelkich pojazdów, w tym TIRów i tak zwanych "dostawczaków", ale także usługi mechanika mobilnego. Nasi specjaliści są kimś więcej niż tylko klasyczną pomocą drogową, gdyż ich kompetencje wykraczają daleko poza transportowanie samochodu z jednego miejsca na drugie. Są oni zawodowymi mechanikami, którzy wszelkie potrzebne naprawy wykonają na miejscu, bez konieczności transportowania samochodu do warsztatu, niezależnie od tego, czy awaria nastąpiła na parkingu w pobliżu miejsca zamieszkania, czy już na samej drodze. Nasi serwisanci na podorędziu mają wszelkie narzędzia, które pozwolą im uporać się z niemalże każdym zadaniem.
Mobilny mechanik tor

Serwis mobilny Sępólno Krajeńskie - jakie naprawy wykonuje?

Nasi mechanicy z powodzeniem przeprowadzą różnego rodzaju naprawy samochodowe. Od wymiany alternatora czy klocków hamulcowych, a na osuszeniu baku wskutek niewłaściwego tankowania paliwa kończąc. Wymienią także rozrząd czy usuną niefabryczny autoalarm, a także dokonają wszystkich napraw, które nie wymagają użycia podnośnika hydraulicznego. W praktyce mobilny mechanik będzie w stanie poradzić sobie z około 90% awarii, które mogą pojawić się w pojeździe. Oferowana przez nas drobiazgowa pomoc w miejscu zdarzenia przyda się każdemu, kto nie chce tracić czasu i dodatkowych pieniędzy na transportowanie samochodu do warsztatu samochodowego.
Mobilny mechanik Tuchola, Sępólno Krajeńskie, Kamień Krajeński, Więcbork. Mrocza, Sypniewo, Lipka, Czyżkowo, Zamarte,  Zabartowo, Złotów, Debrzno, Niechorz, Przepałkowo, Mąkowarsko, Nakło nad Notecią, Koronowo, Bydgoszcz, Chojnice, Człuchów i ich okolice

Mobilny Mechanik - kiedy dzwonić?

Do naszego serwisu klienci mogą dzwonić o dowolnej porze dnia i nocy, niezależnie od zaistniałego problemu. Jak to często bywa, te najgorsze usterki pojawiają się wtedy, gdy mogą stworzyć najwięcej problemów, w związku z czym często potrzebna jest natychmiastowa reakcja i pomoc specjalisty. Nawet w najczarniejszą noc dotrzemy na miejsce zdarzenia, aby przeprowadzić konieczne naprawy, a w sytuacjach krytycznych nawet przetransportujemy pojazd niezależnie od jego masy (przewieziemy zarówno zwykły samochód osobowy, jak i większe ciężarówki).
Mobilny serwis samochodów i tirów

Mobilny Serwis - wyposażenie mobilnego warsztatu

Na wyposażeniu naszych mechaników znajdują się różnego rodzaju narzędzia, które pomogą poradzić sobie z problemem niezależnie od marki pojazdu. Są one nieraz o wiele lepsze niż te, z którymi spotkać się można w klasycznym, stacjonarnym warsztacie samochodowym, gdyż mechanik posiada jedynie ograniczoną przestrzeń do zagospodarowania. W związku z powyższym, narzędzia, których używamy, są często wielofunkcyjne i tworzone z wysokiej jakości elementów, aby nie zawiodły nawet podczas trudnych warunków.

Mobilny serwis ciężarówek - zalety dla kierowców TIRów

Prawdopodobnie najmniej pożądaną rzeczą przez kierowców ciężarówek jest odnalezienie się w sytuacji, w której kolejnego ranka samochód nie chce odpalić. Kiedyś problem ten urastał do gigantycznych rozmiarów, choć obecnie, dzięki mobilnemu warsztatowi można rozwiązać go o wiele prościej. Ze względu na rosnące zaawansowanie technologiczne i techniczne pojazdów ciężarowych, elektromechanik z doświadczeniem jest w stanie zająć się wszelkimi naprawami już na miejscu awarii, niezależnie od miejsca, w którym znajduje się samochód. Tego rodzaju rozwiązanie w zasadzie całkowicie eliminuje konieczność transportowania pojazdu do serwisu i zaoszczędzenie cennego czasu i pieniędzy.
Serwis mobilny tira i samochodu dostawczego
Serwis mobilny - Mateusz maciaszek

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Dowóz paliwa Chojnice, Tuchola, Sępólno

Dowóz paliwa

Serwis i diagnostyka samochodu

Serwis i diagnostyka samochodu

Potrzebujesz pomocy? Dzwoń!

Szukaj